NETWORK VIDEOBOX  | REKLAMA

WARSZAWA
Ikonka Apple
gama

Biuro Reklamy GAMA

Z NAMI STAĆ CIĘ NA REKLAMĘ GLOBALNĄ

KONTAKT: token@polonico.com

6 edycja INVEST CAMP 10 – 12 czerwca 2022 . Cyklicznie od 2015 roku. Nieruchomości, krypto, inwestycje giełdowe, JV, biznes… Integracja i kontakty. Weż udział. www.investcamp.co.uk
W związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi w partii Prawo i Sprawiedliwość rośnie niepokój. Część polityków rozważa nawet rezygnację z członkostwa – informuje Interia. Posłowie nie są oceniani za pracowitość a ze względu na głosowania – twierdzi jeden z posłów należących do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego.
Lider PO Donald Tusk w poniedziałek po raz kolejny zaapelował do innych formacji opozycyjnych o wspólny start w następnych wyborach parlamentarnych. – Zjednoczeni na pewno wygramy – przekonuje szef Platformy Obywatelskiej.
Irina Zemlana, ukraińska aktywistka, która wylała czerwoną substancję na ambasadora Rosji w Polsce, uciekła z Warszawy ze względu na groźby ze strony prorosyjskich trolli. Poinformowała o tym na swoim Facebooku. Na prośbę odpowiedzialnych za moje bezpieczeństwo nie mogę wypowiedzieć się więcej na ten temat – napisała.
Węgry nie zablokują sankcji unijnych wobec Rosji, jeśli nie zagrożą one ich bezpieczeństwu energetycznemu – oświadczył w parlamencie Viktor Orban, który został w poniedziałek po raz kolejny zaprzysiężony na premiera Węgier.
Zdecydowaliśmy się poinformować NATO, że chcemy dołączyć do Sojuszu – przekazała w poniedziałek premier Szwecji Magdalena Andersson. Rząd w Sztokholmie podjął formalną decyzję w sprawie pełnego członkostwa w Sojuszu.

POLONICO OTT DISTRIBUTION SP Z O.O.

ul. NOWY ŚWIAT 33/13, 00-029 WARSZAWA, PL
KRS: 0000884425, NIP: 525 285 21 71
KONTAKT: media[at]polonico.tv

POLONICO LTD

152-160 CITY ROAD, EC1V2NX LONDON, UK
COMPANY NUMBER: 13661208
REKLAMA: token[at]polonico.com